Віталій Сачко успішно стартував в кваліфікації турніру ATP у Гонконгу
Український тенісист Віталій Сачко із впевненої перемоги починає боротьбу за вихід до основної сітки змагань категорії ATP 250 у Гонконгу. На старті відбору Віталій в двох сетах здолав 4-го номера посіву кваліфікації представника Угорщини Жомбора Піроша, який займає 127-му сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в матчі Сачко витратив 1 годину і 25 хвилин ігрового часу.
ATP 250
Гонконг
Кваліфікація, 1-й раунд
Віталій Сачко - (4) Жомбор Пірош - 6:3, 6:2
За вихід в основну сітку змагань в Гонконгу Віталій Сачко посперечається із французьким спортсменом Теренсом Атманом.
Коментарі
Дописати коментар