Ілля Марченко програв лакі лузеру на старті Челленджера в німецькому Кобленці
Український ветеран Ілля Марченко не зумів подолати навіть стартовий раунд змагань категорії ATP Challenger в німецькому місті Кобленц. Першим суперником Іллі на турнірі мав стати 8-й номер посіву Франческо Пассаро, втім італієць знявся ще до початку зустрічі. Таким чином, Марченко вийшов на корт проти лакі лузера Давіда Хорди Санчіса із Іспанії. 332-му номеру світового рейтингу український спортсмен поступився в трьох партіях трохи більше ніж за 1 годину і 50 хвилин ігрового часу.
ATP Challenger
Кобленц, Німеччина
1-й раунд
(LL) Давід Хорда Санчіс - Ілля Марченко - 6:4, 3:6, 6:1
Ця поразка стала для Іллі Марченка вже четвертою поспіль. Востаннє український тенісист перемагав ще в листопаді минулого року на турнірі в Софії, де дістався фіналу кваліфікації.
Коментарі
Дописати коментар