Віталій Сачко пробився до основної сітки змагань в Гонконгу
Український тенісист Віталій Сачко успішно подолав кваліфікацію турніру категорії ATP 250 в Гонконгу. В фіналі відбору Віталій в двох партіях переграв французького спортсмена Теренса Атмана, який займає 144-ту сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в фіналі кваліфікації Сачко витратив приблизно півтори години ігрового часу.
ATP 250
Гонконг
Кваліфікація, фінал
Віталій Сачко - Теренс Атман - 7:6(4), 6:1
В першому колі основної сітки змагань в Гонконгу Віталій Сачко зіграє проти ще одного кваліфаєра Марка-Андре Хюслера зі Швейцарії.
Коментарі
Дописати коментар