Бен Шелтон перервав серію із трьох поспіль поразок і вийшов у чвертьфінал змагань в Окленді
Американський тенісист Бен Шелтон, який на змаганнях категорії ATP 250 в новозеландському Окленді отримав 1-й номер посіву, успішно долає стартовий для себе другий раунд турніру. В двох партіях Бен переграв представника Угорщини Фабіана Марожана, який займає 65-ту сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу в протистоянні Шелтон витратив трохи менше години із чвертю ігрового часу.
ATP 250
Окленд, Нова Зеландія
2-й раунд
(1) Бен Шелтон - Фабіан Марожан - 6:3, 6:4
Нагадаємо, що Бен Шелтон до сьогоднішнього дня програв 3 зустрічі поспіль. Невдала серія американського тенісиста розпочалась ще у жовтні минулого року, коли він поступився Янніку Зіннеру у Відні. Після цього у 16-го номера світового рейтингу трапились поразки від Алехандро Давідовіча-Фокіни на Мастерсі в Парижі та від росіянина Романа Сафіуліна вже на старті поточного сезону на змаганнях в Брісбені.
В 1/4 фіналу турніру в Окленді Бен Шелтор зіграє проти іспанського тенісиста Роберто Карбальєса-Баєни.
Коментарі
Дописати коментар