Дарія Снігур стала сьомою українкою в основній сітці жіночого одиночного турніру Australian Open - 2024
Українська тенісистка Дарія Снігур успішно подолала кваліфікацію першого в сезоні Турніру Великого Шолому - Australian Open - 2024. В фіналі відбору Дарія в напруженому трисетовому протистоянні здолала місцеву спортсменку Меддісон Інгліс, яка займає 283-тю сходинку поточного світового рейтингу. На перемогу у вирішальному матчі кваліфікації австралійського мейджора Снігур витратила трохи менше 2 годин і 10 хвилин ігрового часу.
Australian Open - 2024
Мельбурн, Австралія.
Кваліфікація, фінал
(24) Дарія Снігур - Меддісон Інгліс - 6:2, 5:7, 6:3
Нагадаємо, що трохи раніше свої фінальні матчі кваліфікації виграли Даяна Ястремська і Юлія Стародубцева. Ще чотири українські тенісистки, а саме Еліна Світоліна, Ангеліна Калініна, Леся Цуренко і Марта Костюк почнуть виступи в основі Australian Open - 2024 напряму.
Коментарі
Дописати коментар