Дарія Снігур віддала всього 3 гейми стартовій суперниці по кваліфікації Australian Open - 2024
Українська тенісистка Дарія Снігур, яка у відборі до австралійського мейджора отримала 24-й номер посіву, впевнено виграє стартовий матч на кортах Мельбурна. В першому раунді кваліфікації Australian Open - 2024 Дарія в двох партіях переграла представницю Австрії Сінью Краус, яка займає 200-ту сходинку поточного світового рейтингу. За всю зустріч Снігур віддала суперниці всього 3 гейми, а в другому сеті взагалі відвісила австрійській спортсменці повноцінну баранку.
Australian Open - 2024
Мельбурн, Австралія
Кваліфікація, 1-й раунд
(24) Дарія Снігур - Сінья Краус - 6:3, 6:0
На перемогу в стартовому раунді кваліфікації Australian Open - 2024 Дарія Снігур витратила навіть менше години ігрового часу.
Наступною суперницею Снігур в Мельбурні стане американська тенісистка Енн Лі.
Коментарі
Дописати коментар