Юлія Стародубцева переграла Гаррієт Дарт у півфіналі кваліфікації Australian Open - 2024
Українська тенісистка Юлія Стародубцева ще на крок наблизилась до виходу в основну сітку австралійського мейджора. В другому раунді кваліфікації Australian Open - 2024 Юлія в двох партіях здолала 12-ту ракетку відбору Гаррієт Дарт із Великої Британії. На перемогу в матчі Юлія витратила трохи менше 1 години і 40 хвилин ігрового часу.
Australian Open - 2024
Мельбурн, Австралія
Кваліфікація, 2-й раунд
Юлія Стародубцева - (12) Гаррієт Дарт - 6:4, 6:4
Українська тенісистка почала зустріч не настільки вдало, як того хотілося б. Стародубцева програла вже стартовий гейм на власній подачі, але у відрив суперницю Юлія, на щастя, не відпустила. Дуже швидко українка відіграла брейк, а в середині сету ще раз взяла подачу Дарт. Відіграти це відставання Гаррієт не змогла.
Початок другого сету повністю лишився за Стародубцевою. Британська спортсменка двічі поспіль програла власну подачу і саме ця вагома перевага Юлії стала ключовою. Так, Дарт не припинила боротися, але зуміла тільки скоротити відставання, а не відіграти його.
Тепер у фіналі кваліфікації Australian Open - 2024 Юлія Стародубцева зіграє проти представниці Чехії Габріелли Кнутсон.
Коментарі
Дописати коментар