Еліна Світоліна розгромила Маріє Боузкову у чвертьфіналі змагань в Окленді
Українська тенісистка Еліна Світоліна більш ніж впевнено пробивається у півфінал змагань категорії WTA 250 а новозеландському Окленді. На стадії 1/4 фіналу Еліна розгромила представницю Чехії Маріє Боузкову, яка займає 36-ту сходинку поточного світового рейтингу. За весь матч Світоліна віддала суперниці всього 3 гейми, а в стартовому сеті й геть відвісила Боузковій повноцінну баранку. На перемогу в зустрічі Еліна Світоліна витратила трохи більше години ігрового часу.
WTA 250
Окленд, Нова Зеландія
1/4 фіналу
(2) Еліна Світоліна - (5) Маріє Боузкова - 6:0, 6:3
За вихід у фінал змагань в Окленді Еліна Світоліна посперечається із китайською спортсменкою Сію Ван.
Коментарі
Дописати коментар