Александр Звєрєв знову перемагає на тай-брейці вирішального сету і виходить в 1/4 фіналу Australian Open - 2024

Німецький тенісист Александр Звєрєв здобуває чергову надзвичайно складну перемогу на кортах Мельбурна. На стадії четвертого кола Александр на тай-брейці вирішального п`ятого сету здолав представника Великої Британії Кемерона Норрі, який займає 22-гу сходинку поточного світового рейтингу. Звєрєв лідирував в рахунку по партіях 1:0 та 2:1, втім зламати опір суперника зумів лишень на чемпіонському тай-брейку.

Australian Open - 2024
Мельбурн, Австралія
1/8 фіналу

(6) Александр Звєрєв - (19) Кемерон Норрі - 7:5, 3:6, 6:3, 4:6, 7:6(10:3)

У чвертьфіналі Australian Open - 2024 Александр Звєрєв зіграє проти 2-го номера посіву іспанського тенісиста Карлоса Алькараса, який у своєму матчі четвертого кола із баранкою переграв представника Сербії Міоміра Кецмановича.