Юго Юмбер переграв Грігора Дімітрова у фіналі змагань в Марселі

Французький тенісист Юго Юмбер стає переможцем домашнього турніру категорії ATP 250 у Марселі. В титульному матчі змагань Юго в двох сетах переграв 2-го номера посіву Грігора Дімітрова із Болгарії. На перемогу в фіналі Юмбер витратив близько 1 години і 25 хвилин ігрового часу.

ATP 250
Марсель, Франція
Фінал

(4) Юго Юмбер - (2) Грігор Дімітров - 6:4, 6:3

В кожному із сетів фінального протистояння Юмбер по разу відзначився на прийомі і втримав всі власні подачі. Ключовим став фрагмент матчу на межі сетів. Спочатку Юго брейком поставив крапку в стартовій партії, а потім повів із геймом на прийомі на самому початку другого сету. Таким чином Дімітров програв 5 геймів поспіль.

Юго Юмбер виграє 5-й трофей на рівні турнірів ATP. Цікаво, що французький тенісист ще жодного разу не поступався у фіналах. Тріумфами для Юго завершувались всі п'ять титульних матчів, до яких він пробивався.