Кароліна Плішкова виграє змагання в Клуж-Напоці і бере перший за чотири роки трофей
Чеська тенісистка Кароліна Плішкова стає переможницею змагань категорії WTA 250 в румунському місті Клуж-Напока. В титульному матчі турніру Кароліна в двох партіях здолала місцеву спортсменку Ану Богдан, яка була посіяна під 8-м номером. На перемогу над 65-ю ракеткою світу Плішкова витратила близько 1 години і 25 хвилин ігрового часу.
WTA 250
Клуж-Напока, Румунія
Фінал
Кароліна Плішкова - (8) Ана Богдан - 6:4, 6:3
Для Кароліни Плішкової титул в Румунії став вже 17-м в професійній кар'єрі і першим із січня 2020-го року, коли чеська тенісистка вигравала змагання у Брісбені.
Коментарі
Дописати коментар