Александра Круніч розгромила чергову суперницю на шляху до півфіналу турніру в Будапешті.
Сербська тенісистка Александра Круніч продовжує демонструвати фантастичні результати на змаганнях категорії WTA-250 в Будапешті. В матчі 1/4 фіналу Александра здобула чергову розгромну перемогу. Цього разу всього 1 гейм Круніч віддала китайській тенісистці Сію Ван, яка займає 102-гу сходинку жіночого світового рейтингу.
WTA-250
Будапешт, Угорщина
1/4 фіналу
Александра Круніч - Сію Ван - 6:0, 6:1
Цікаво, що в попередньому матчі на турнірі в столиці Угорщини Александра Круніч так само віддала всього 1 гейм ще одній представниці Китаю - Шуай Чжан.
У півфіналі змагань в Будапешті Александра Круніч зіграє з переможницею зустрічі між українською тенісисткою Лесею Цуренко і представницею Казахстану Юлією Путінцевою.
Коментарі
Дописати коментар