Александра Круніч віддала всього 1 гейм Шуай Чжан на шляху до чвертьфіналу турніра в Будапешті.
Сербська тенісистка Александра Круніч більш ніж впевнено подолала стадію другого кола змагань категорії WTA-250 в угорському Будапешті. В боротьбі за вихід в 1/4 фіналу турніру Александра розгромила 6-ту ракетку змагань Шуай Чжан із Китаю. За весь поєдинок, який тривав навіть менше 50 хвилин ігрового часу, Круніч віддала суперниці всього 1 гейм.
WTA-250
Будапешт, Угорщина
2-й раунд
Александра Круніч - (6) Шуай Чжан - 6:1, 6:0
В чвертьфіналі змагань в столиці Угорщини Александра Круніч зіграє проти переможниці матчу між іще однією представницею Китаю Сію Ван і румунською тенісисткою Аною Богдан.
Нагадаємо, що раніше до 1/4 фіналу турніру в Будапешті пробилась українська спортсменка Леся Цуренко. Її суперниця по чвертьфіналу визначиться трохи згодом у протистоянні між Юлією Путінцевою і Лаурою Пігоссі.
Коментарі
Дописати коментар