Казка Сінтаро Мочізукі перервалась у півфіналі змагань в Токіо

Японський тенісист Сінтаро Мочізукі, який став головною сенсацією змагань категорії ATP-500 в Токіо, не зумів пробитися в титульний поєдинок турніру. В 1/2 фіналу Сінтаро в двох партіях поступився спортсмену без прапору Аслану Карацеву, який займає 50-ту сходинку поточного світового рейтингу. Зустріч тривала трохи більше ніж півтори години ігрового часу.

ATP-500
Токіо, Японія
1/2 фіналу

Аслан Карацев - (WC) Сінтаро Мочізукі - 6:3, 6:4

Нагадаємо, що протягом турніру в Токіо, де Сінтаро Мочізукі отримав wild card в основну сітку від організаторів, японський тенісист переграв, зокрема, лідера посіву і минулорічного чемпіона Тейлора Фріца із США.

У фіналі змагань в Токіо Аслан Карацев зіграє проти американця Бена Шелтона, який сьогодні у драматичному протистоянні здолав свого співвітчизника Маркоса Гірона.